Witamy w naszym świecie

O nas

Jako Polonia Tour i Poltour USA działamy na rynku amerykańskim dla Polonii oraz rodaków z kraju od roku 2005. Mamy na swoim koncie głównie własne, autorskie, zmodyfikowane plany imprez turystycznych. Pokazujemy często to czego inni zauważyć nie chcą bądź nie mogą. Pomaga nam w tym gruntowne przygotowanie tematyki w oparciu o wyksztalcenie zdobyte na polskich uczelniach oraz w czasie krótkiej pracy na uniwersytetach w USA.

Zawsze próbujemy pomóc turyście w jego własnym „odkrywaniu Ameryki” i sprawia uczestnikom wycieczek nie lada frajdę. Mogą zobaczyć i dotknąć to co wcześniej widzieli na ekranie telewizorów lub o czym czytali w książkach. Po wycieczkach z nami każde późniejsze oglądanie programów telewizyjnych czy filmów  pozwoli na komfort poczucia bliskości obcowania z czymś, co było naszym udziałem.

Dopracowaliśmy się siatki miejsc noclegowych o wysokim standardzie z czystymi ,dobrze wyposażonymi pokojami w spokojnych i bezpiecznych miejscach. Nie oszczędzamy na bazie hotelowej i na atrakcjach chcąc mieć pewność, że uczestnik imprezy będzie zadowolony. Aczkolwiek zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi, jeśli takie będą rzeczowe i konkretne.

Impreza turystyczna składa się według naszego credo z trzech składników: programu, uczestnika i organizatora. Ze swojej strony zapewniam, że 66,6% jest już gotowa dla Państwa. Czekamy więc na pozostałe 33,3% czyli na Państwa!

Jarek Rumin