CZAS TRWANIA – 2 DNI

DZIEN 1

WYJAZD OK 7 AM. PRZEJAZD PRZEZ OHIO, PENSYLWANIĘ, DO STANU NOWY JORK. KRÓTKI POBYT W ROCK’N’ROLL HALL OF FAME W CLEVELAND.

PRZYJAZD DO NIAGARA FALLS NY. ZWIEDZANIE ROZPOCZNIEMY OD SPACERU PO KOZIEJ WYSPIE ORAZ PO WYSPIE LUNA, LEŻĄCYMI POMIĘDZY WODOSPADAMI Z PIĘKNĄ PANORAMĄ NA KANADYJSKĄ STRONĘ. DOTYKAĆ BĘDZIEMY MOGLI PRAKTYCZNIE PROGÓW WODOSPADÓW, BEDĄC W BEZPOŚREDNIEJ DO NICH BLISKOŚCI. ZJEDZIEMY WINDĄ POD CZOŁO WODOSPADÓW AMERYKAŃSKICH, PODZIWIAJĄC ICH PIĘKNO OD DOŁU.

NASTĘPNIE ODBĘDZIEMY REJS STATKIEM POD CZOŁA POSZCZEGÓLNYCH WODOSPADÓW, A PÓŹNIEJ BĘDZIEMY PODZIWIAĆ PANORAMĘ WODOSPADÓW Z TARASU WIDOKOWEGO. W PÓŹNIEJSZYM CZASIE JUŻ PO ZMROKU OBEJRZYMY ILUMUNACJĘ ŚWIETLNĄ WODOSPADÓW I UDAMY SIĘ NA NOCLEG DO HOTELU.

DZIEN 2

PO ŚNIADANIU PRZEJAZD W DÓŁ RZEKI DO WHIRPOOL – MIEJSCA, GDZIE BYSTRO PŁYNĄCA RZEKA TWORZY SWOISTĄ “PRALKĘ” NIEBEZPIECZNĄ DLA ŁODZI CZY ŚMIAŁKÓW – AMATORÓW KĄPIELI.

PÓŹNIEJ ZOBACZYMY JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH ELEKTROWNI WODNYCH, KTÓRA ZAOPATRUJE OLBRZYMIĄ CZĘŚĆ USA I KANADY W ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ.

DOJEDZIEMY WRESZCIE NAD JEZIORO ONTARIO GDZIE PRZY DOBREJ WIDOCZNOŚCI ZOBACZYĆ BĘDZIEMY MOGLI CENTRUM TORONTO.

KOLEJNY PUNKT PROGRAMU TO SANKTUARIUM MATKI BOSKIEJ FATIMSKIEJ, GDZIE KAŻDY BĘDZIE MIAŁ CZAS DLA SIEBIE. NA KONIEC CZAS WOLNY I INDYWIDUALNE ZWIEDZANIE MIASTECZKA NIAGARA FALLS, PO CZYM UDAMY SIĘ W DROGĘ POWROTNĄ DO METROPOLII DETROIT, GDZIE PRZYBĘDZIEMY W GODZINACH WIECZORNYCH.